Nezařazené

Čištění, revize i tlakové zkoušky

http://www.tvs-centrum.cz/tlakove-zkousky-a-zkousky-tesnosti-25/files/dokumenty/tvs-kanalizace-cenik.pdf http://www.tvs-centrum.cz/tlakove-zkousky-a-zkousky-tesnosti-25/files/dokumenty/tvs-kanalizace-cenik.pdf http://www.tvs-centrum.cz/tlakove-zkousky-a-zkousky-tesnosti-25/files/dokumenty/tvs-kanalizace-cenik.pdf
Kanalizační přípojka , vodovodní potrubí, vaše stoupačky v bytě, to vše potřebuje kompletní servis a péči profesionálů. Profesionálové, kteří neposkytují svoje služby jen domácnostem, ale i firmám a veřejnosti. K práci využívají moderní technologii a profesionální pracovníky. Už jen profesionální recyklační vůz dokáže zrecyklovat vše a oddělit biologický kal od sušiny. Služby jsou poskytnuty nejenom v Praze, ale po celé české republice.

Vše ucpané a znečištěné vyřešíme

Ucpané potrubí, kanalizační přípojka, stoupačky, to vše přestane být problémem v okamžiku, kdy využijete služby profesionální společnosti s dlouholetou tradicí a množstvím referencí. Rychlé čištění díky moderní technologii a kamerovému systému umožní recyklaci nasáté vody a oddělení od kalu. Díky profesionální pomoci ušetříte i množství použité vody potřebné k čištění.

Čištění, revize i tlakové zkoušky
4 (80%)1