Nezařazené

Kousek přírody přímo u vás doma

Kdo by nechtěl oázu klidu přímo uvnitř v bytě? Dnes už to není žádný problém, stačí mít jen dobrý nápad, volný pokoj a nějaké ty peníze navíc. Udělejte si rozkvetlou zimní zahradu přímo ve vašem interiéru. Tato varianta je ideální do rodinného domu, ale klidně i do bytu, kde máte do lesa docela daleko.

Květiny, zahradní nábytek a klidně i gril

V případě, že vlastníte menší byt, lze v létě grilovat na balkonu. Chcete-li si ale tento luxus dopřát i za sychravého a chladného počasí, zkuste z obyčejného balkonu udělat zastřešenou oázu klidu a míru. Nakupte hodně květin všech možných barev, druhů a velikostí. A samozřejmě další nezbytností je stůl a židle, kde se můžete pohodlně posadit a dát si něco dobrého na zub.

Originální květináče, oživte zahradu nejen květinami

Takovou novinkou jsou teď i zajímavé a originální květináče. Ty můžete totiž ladit do celkového interiéru, nejen barevné a vzorované lze sehnat. Slaďte květináč k nábytku, dřevěný nebo ratanový květináč je totiž velice in. Máte-li problém s nedostatkem místa, zavěste květiny i s květináčem na provázek nad sebou. Výsledek bude originální a netradiční.
A co vy? Nadchla vás tato zajímavá alternativa klasické zahrady?